آزاده عسگری | موسس مدریه مد زاداری | طراح لباس | مدرسه مد تهران

آزاده عسگری

بیوگرافی آزاده عسگری

آزاده عسگری، موسس و طراح خانه مد زاداری، متولد یکم بهمن ماه سال 1361 در تهران، وی دارای بیش از 10 سال سابقه مدیریتی در شرکت های بین المللی در حوزه های آموزش، منابع انسانی، برنامه ریزی و کنترل پروژه به عنوان مدیر سیستم ها و روش ها و مشاور پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت (ایزو) فعالیت کرده است.

همچنین او فارغ التحصیل طراحی لباس از کالج ITD کانادا، مدرس بین المللی فشن استایلینگ TAFE استرالیا و دارای مدرک Fashion Marketing از دانشگاه Polymoda ایتالیا می باشد.

آزاده عسگری در شبکه یک صداوسیما به عنوان کارشناس رسمی حوزه مد و لباس نیز حضور داشته است. همکاری با برنامه سازان این حوزه به عنوان کارشناس و منتقد مد نیز از دیگر فعالیت های وی می باشد. آزاده عسگری هم اکنون مدیر خلاقیت هنری خانه مد زاداری، طراح و مشاور چندین برند است.

از سوابق آموزشی ایشان می توان به برگزاری بیش از 100 دوره آموزشی با موضوعات فشن استایلینگ، فشن مارکتینگ و طراحی لباس در مدرسه مد زاداری،‌ مجتمع فنی تهران، سمینار دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه شریعتی تهران و منتوری هکاتون (صندوق نوآوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری ) و … اشاره کرد.

دوره های آموزشی آزاده عسگری